O nas

CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
1 2 3 4
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
 • Nasza firma jest profesjonalnym producentem i eksporterem z projektowaniem, rozwojem i produkcją, z siedzibą w Changzhou, Jiangsu prov.

 • United Win założone jako firma eksportowa i importowa, głównie po to, aby pomóc naszym fabrykom bardziej profesjonalnie eksportować maszyny na cały świat.

 • Firma serdecznie zaprasza nowych i starych użytkowników do odwiedzania i prowadzenia!

 • Profesjonalny zespół inżynierów i doświadczony zespół sprzedaży!

Dostać Linia do wytłaczania taśmy & Linia do wytłaczania monofilamentów Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny
 • Azji wschodniej
 • Azja Południowo-Wschodnia
 • Bliski Wschód
 • Afryka
 • Na calym swiecie
Rodzaj działalności
 • Producent
 • Eksporter
Inne szczegóły
 • marki : ZJEDNOCZONE WIN
 • Ilość pracowników : 10~50
 • Coroczne wyprzedaże : 20,000,000-30,000,000
 • Rok założenia : 2009
 • pc Export : 80% - 90%

Przedstawienie firmy:

 

Nasza firma jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją maszyn tkanych pp, maszyn włókninowych, maszyny do produkcji taśmy samoprzylepnej do produkcji monofilamentów, maszyny do przeplatania wielowłókienkowej wytłaczarki, krosien okrągłych i części zamiennych itp.

Znajdujemy się w Changzhou, Jiangsu prov. Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości, z utworzonym lokalnym oddziałem serwisowym, wskaźnik pochwał klientów osiągnął 100%.ponad 70% na rynku.

Wyposażone zaplecze i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować satysfakcję klienta.

Nasza sieć sprzedaży obejmuje ponad 60 krajów i regionów na całym świecie. Nasz zespół nie może się doczekać budowania udanych relacji z elitami.

 

Zapewnienie jakości i zaangażowanie w usługi

 

1、Zapewnienie jakości

Nasza firma może przyjąć trzy warunki jako podstawę zapewnienia jakości produktu, a mianowicie jakość personelu, poziom projektowania i produkcji i procesu oraz rygorystyczny system zapewnienia jakości.

 

1).Jakość personelu

Firma przywiązuje dużą wagę do poprawy jakości personelu.Firma posiada elity wysokiego szczebla zajmujące się projektowaniem maszyn z tworzyw sztucznych i talenty kierownicze.Operatorzy pierwszej linii to wykwalifikowani technicy.Firma szkoli ich również partiami, aby stale doskonalić swoje umiejętności.Tacy wysokiej klasy projektanci i wykwalifikowani technicy produkcji kładą podwaliny pod zapewnienie jakości produktów.

 

2).Projekt, produkcja i poziom procesu

Firma przywiązuje dużą wagę do jakości pracowników, zwłaszcza do unowocześniania technologii i doskonalenia technologii wytwarzania.Firma nawiązała i utrzymuje współpracę i wsparcie z odpowiednimi krajowymi uczelniami wyższymi i instytutami badawczymi, a także często wysyła personel techniczny na nieregularne szkolenia krótkoterminowe, aby podnieść poziom ich projektowania i zapewnić, że sprzęt firmy będzie zawsze na tym samym poziomie wpisz w Chinach.

 

3).Ścisły system zapewnienia jakości

Oprócz wysokiej klasy projektantów, zaawansowanej technologii produkcji i wysokiej jakości pracowników linii produkcyjnej, nasza firma posiada również kompletny zestaw doskonałego systemu zarządzania jakością, który działa w ścisłej zgodności z systemem jakości ISO9001: 2000 i sprawdza górny poziom każdy punkt kontroli jakości, tak aby zapewnić dalszą poprawę jakości i interesów klientów.

 

2、 Zaangażowanie w usługi techniczne

 

1).Nasza firma przetestuje sprzęt przed opuszczeniem fabryki i zaprosi użytkownika na wstępną kontrolę przed wysyłką.

2).Być odpowiedzialnym za instalację i uruchomienie sprzętu, upewnić się, że uruchomienie zostało zakończone w czasie określonym w umowie i upewnić się, że użytkownik może

Produkcja jest normalna.Demander będzie odpowiedzialny za koszty wyżywienia i zakwaterowania personelu instalacyjnego i uruchamiającego.

3).„Trzy Gwarancje” są realizowane na sprzedawane produkty na okres jednego roku.W okresie „Trzech Gwarancji” nasza firma jest odpowiedzialna za bezpłatną konserwację i wymianę wszelkich uszkodzeń kluczowych części (z wyjątkiem nieprawidłowej obsługi i części wrażliwych).

 

3、Zobowiązanie do obsługi posprzedażnej

1) W trosce o interesy klientów nasza firma zapewnia dożywotnią obsługę sprzętu.

2) Nasza firma przez długi czas zapewni klientom wysokiej jakości i dobrej cenie części zamienne.

3) Firma zapewnia bezpłatne wskazówki techniczne dotyczące sprzętu pierwotnie zamówionego przez użytkowników.

 

Chiny CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD profil firmy 0

Szczegóły kontaktu